İletişim

Plastik Geri Dönüşüm alanında sürdürülebilir çözümler sunarak kaliteli ve devamlı hizmetler sağlama taahhüdümüzü yürekten sürdürüyoruz.  Müşteri memnuniyeti ve Çevre Koruma İlkeleri üzerine kurulu o kalite politikası temelinde çalışmalarını sürdürmektedir: 

 • Müşteri Memnuniyeti Odaklı Çalışma:
  Müşteri ihtiyaçlarını anlama ve bu ihtiyaçlara cevap verme konusundaki kararlılığımızı sürdürüyoruz. Müşteri beklentilerini aşmak ve onların memnuniyetini sağlamak için sürekli olarak ekipman ve hizmetlerimizi geliştiriyoruz. 
 • Yüksek Kalite Standartları:
  Satış-öncesi, projelendirme, satış ve satış-sonrası hizmetlerimizi uluslararası standartlar ve bölgesel kalite  uyumluluk sertifikalarımızla  6 Kıtada hizmet vermenin  gururunu yaşamaktayız.  .   
 • Çevre Duyarlılığı:
  Plastik Geri Dönüşüm sektöründe çevre koruma ilkelerine hizmet etmekten gurur duyuyor.  Geri dönüşüm verimliliği ve çevre kirliliğini azaltıcı çözümler için daimi gelişime bağlı, atık azaltma, kaynakları koruma sıfır atık geri dönüşüm ve enerji verimliliği gibi uygulamalarda çevre üzerindeki etkileri hem uygulamada hem de plastik geri dönüşüm sağlayan ürünlerimizle  minimize etmeye odaklanıyoruz. Daha yeşil bir dünya için katkıda bulunmanın gururunu yaşıyoruz.  
 • Uzman Personel & Modern İş Parkuru:
  Çerkezköy, Tekirdağ’da kurulu modern fabrikamızda aynı anda imalat, 3 hat test ve sevkiyat yapabilme  imkanı,  geniş Ar-Ge yatırımları , bölgesel  satış ve satış sonrası destek ağının yanı sıra Personelimizin  kalitemizi yükseltmede kilit bir faktör olduğu bilinciyle  aralıksız eğitim ve çalışanlarımızın katılımını teşvik ediyoruz.   
 • İnovasyon ve Sürekli İyileştirme:
  Daimî yenilik ve gelişimin takipçisi ve uygulayıcısı olduğumuz sektörün lokomotif markası olmak gayesiyle ürün ve hizmetlerimizin kalitesini sürekli olarak izliyor ve iyileştiriyoruz.  
 • Yasal ve Düzenleyici Uyumluluk:
  Tüm yasal ve düzenleyici gereksinimlere tam uyum gösteriyor ve etik kurallara bağlılık sağlıyoruz.