İletişim
Üst Beslemeli Granül Extruderler özellikle çapak formdaki malzemelerin Granül hale getirilmesinde kullanılan makinalardır. Vida çapı, en/boy oranı, gaz alma bölge sayısı, filtre modeli ve filtre çapı işlenecek malzemenin durumuna ve formuna göre tasarlanmaktadır.

Vida ve kovan malzemesi işlenecek plastik cinsine göre seçilmekte, vida geometrisi malzeme durumuna göre tasarlanmaktadır. Vida üzerine PTA bimetallik kaynak uygulaması yapılmakta, bu sayede plastiklerin aşındırıcı etkilerine karşı extra koruma sağlanmaktadır. Vida ve kovan nitrasyon ve indüksiyon işlemlerine tabi tutularak sertleştirilmektedir. Opsiyonel olarak santrifüj döküm tekniği ile bimetallik hale getirilmiş kovanlarda kullanılmaktadır.

İnvertörlü (hız kontrollü) ana vida motoru sayesinde farklı sertlik ve yoğunlukta olan plastikler aynı basınç ve verim ile granüle edilebilmektedir. Bu sayede verimlilik ve yüksek kalite sağlanmaktadır. Motor ve redüktör arasında kullanılan doğrudan kaplin bağlantısı, seramik rezistanslar, yalıtımlı rezistans kupaları ve invertörler sayesinde yüksek enerji tasarrufu sağlanmaktadır.

Granül Extruderlerimiz kullanıcı dostu, akıllı PLC sistemi ve dokunmatik ekran ile kontrol edilmektedir. Müşteri talebi doğrultusunda manuel kullanım sistemi de uygulanabilmektedir.